Põrandküte.ee e-poes on suur valik põrandküttega seonduvaid kaupu. Valimist aitab lihtsamaks teha e-poe soovitused kokkusobivatele toodetele.

Kui Te soovite olla kindlad, et valisite õige toote, õige koguse või on teil muid täpsustavaid küsimusi, siis aitavad Teid juhendid ning kontaktide all on kontakti vorm. Vastame Teie küsimustele 24 tunni jooksul.

Ostu sooritamiseks tuleb:

  1. Valige tooted ostukorvi, vajadusel saate tooteid ka eemalda ostukorvist.
  2. Valige transpordi (kuller, pakiautomaat või tulen ise järgi) ja makseviis. Sisestage tärniga tähistatud lahtrid kauba tarne aadressi ja ostja kohta või valige Teile lähim pakiautomaat. Suurematele tellimustele kui 600 eurot garanteerime Mandri-Eestis tasuta tarne. Väiksematele tellimustele kui 600 eurot lisandub kulleri teenuse maksumus 12 eurot (koos käibemaksuga), kui valite pakiautomaadi siis 4,80 (koos käibemaksuga). Makseviisina saate valida tasumise Swedbank´i ja SEB pangalingi kaudu või arvega tasumise. 

    NB! Toodete väljastamine ise järele tulles toimub kokkuleppel müüjaga. Võtame Teiega ise ühendust ning lepime kokku sobiva aja ja koha!

Arvega tasumisel hakkame Teie tellimust komplekteerima peale raha laekumist meie arveldusarvele. Arve tasumiseks on Teil aega 7 päeva. Kui selle aja jooksul ei ole tasumist meieni jõudnud, siis tellimus tühistatakse ja arve kustutatakse.

  1. Peale tasumist saabub Teile kinnitus tellimuse tasumise kohta. Samuti tuleb teade meie klienditeenindusele, misjärel saame Teiega kontakteerudes kokku leppida täpse kaupade kohaletoomise. Peale kaupade eest tasumise kinnituse saamist kontakteerume Teiega samal tööpäeval või kui ost jääb töövälisesse aega, siis järgmise tööpäeva jooksul.
  2. 99% kaupadest tarnime Teile 1-3 tööpäeva jooksul üle Eesti. Kaupadel, millel on pikem tarneaeg, on vastav info toote tarneinfo all kirjas.

Põrandküte.ee kliendid võivad tagastada tellitud kaubad 14 päeva jooksul, põhjust nimetamata. Kuid kaubad peavad olema orginaalpakendis ja kahjustusteta.

Täpsete ostutingimustega saate veel tutvuda enne makse sooritamist Kassa lehel või siin.