Põrandküte.ee e-poes on suur valik põrandküttega seonduvaid kaupu. Valimist aitab lihtsamaks teha e-poe soovitused kokkusobivatele toodele.

Kui Te soovite olla kindlad, et valisite õige toote, õige koguse või on teil muid täpsustavaid küsimusi, siis aitavad Teid juhendid ning Kontaktide all on kontakti vorm. Vastame Teie küsimustele 24 tunni jooksul.

Ostu sooritamiseks tuleb:

  1. Valige tooted ostukorvi, vajadusel saate tooteid ka eemalda ostukorvist.
  2. Valige transport ja makseviis. Sisestage tärniga tähistatud lahtrid kauba tarne aadressi ja ostja kohta. Suurematele tellimustele kui 600 eurot granteerime Mandri-Eestis tasuta transpordi. Väiksematele tellimustele kui 600 eurot lisandub transpordi teenuse maksumus 12 eurot (koos käibemaksuga). Makseviisina saate valida tasumise Swedbank´i ja SEB pangalingi kaudu või arvega tasumise.

Arvega tasumisel hakkame Teie tellimust komplekteerima peale raha laekumist meie arveldusarvele. Arve tasumiseks on Teil aega 7 päeva. Kui selle ajajooksul ei ole tasumist meieni jõudnud, siis tellimus tühistatakse ja arve kustutatakse.

  1. Peale tasumist saabub Teile kinnitus tellimuse tasumise kohta. Samuti tuleb teade meie klienditeenindusele, misjärel saame Teiega kontakteerudes kokku leppida täpse kaupade kohaletoomise. Peale kaupade eest tasumise kinnituse saamist kontakteerume Teiega samal tööpäeval või kui ost jääb töövälisesse aega, siis järgmise tööpäeva jooksul.
  2. 99% kaupadest tarnime Teile kauba 1-3 tööpäeva jooksul üle Eesti. Kaupadel, millel on pikem tarneaeg, on vastav info toote tarneinfo all kirjas.

Põrandküte.ee kliendid võivad tagastada tellitud kaubad 14 päeva jooksul, põhjust nimetamata. Kuid kaubad peavad olema orginaalpakendis ja kahjustusteta.

Täpsete ostutingimustega saate veel tutvuda enne makse sooritamist Kassa lehel või siis siin.